O firmie KRZYSZTOF JURKITEWICZ - F.H.U. "LAZUREK"
O firmie
Lazurek - kostka brukowa
Firma F.H.U. "LAZURek" Krzysztof Jurkitewicz powstała w 1990 roku, siedziba znajduje się w miejscowości Hola (6 km od centrum Białej Podlaskiej). Od 15 już lat zajmujemy się układaniem kostki brukowej. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu prac brukarskich.
Firma F.H.U. "LAZURek" Krzysztof Jurkitewicz jest autoryzowanym dystrybutorem największych producentów kostki brukowej i galanterii ogrodowej.
W siedzibie firmy znajdują się ogrody wystawowe o powierzchni 1350m2 w których można oglądać aranżacje wykonane w oparciu o surowiec powyższych producentów. W ogrodach prezentowana jest kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, palisady i inne elementy małej architektury. W biurze firmy udostępniamy prezentacje multimedialne oraz zdjęcia zrealizowanych przez firmę projektów.
W skład kompleksu zaliczyć również należy skład fabryczny firmy STEGU oraz STONES , czołowych producentów płytek ściennych wewnętrznych i zewnętrznych.